Чому жінки хворіють на цистит частіше, ніж чоловіки?

Чому жінки хворіють на цистит частіше, ніж чоловіки?

Неприємна статистика повідомляє, що кожна друга дівчина хоч раз в житті хворіла на цистит. На жаль, саме прекрасна половина людства знаходиться в найбільшій зоні ризику хвороби. Чому так відбувається?

 

  • Будова сечівника у жінок сприяє легкому проникненню бактерій, тому що він широкий і короткий. Мікроорганізми дуже підступні, їм нічого не варто потрапити в порожнину сечового міхура.

 

  • У жінок отвір сечівника знаходиться ближче до анусу, ніж у чоловіків. Бактерії з заднього проходу легко і часто потрапляють туди просто після дефекації.

 

  • Уретра жінок при статевому акті вивертається і фактично стикається з піхвою. Це може джерелом хвороботворних мікроорганізмів.

 

  • Різноманітність захворювань статевої системи у жінок, на жаль, дуже багатогранно. Багато з них мають запальним ефектом і можуть перейти на сечовий міхур.

 

  • Щомісячні гормональні зміни в організмі жінок призводять до ослаблення місцевого імунітету в сечостатевій системі і провокують виникнення хвороби.

 

  • При клімаксі яєчники поступово перестають виділяти статеві гормони. Через це слизова оболонка стоншується і стає вкрай вразливою для будь-якої інфекції.

 

У будь-якому випадку, потрібно стежити за своїм здоров’ям більш ретельно і залишатися подалі від спокус. При перших же симптомах варто звернутися до фахівця, який призначить вам медикаментозне лікування. Препарати повинні бути перевіреними і сертифікованими. Фітолізін® Актив та Фітолізін® Нефрокапсули задовольняють потреби кожної жінки, яку спіткала проблема циститу.

 

Лікування циститу може зайняти багато часу, якщо ви не виявили його заздалегідь. У тому випадку, якщо навіть при перших симптомах ви звернетеся до лікаря, шанс швидко вилікуватися збільшується.

Де купити?