Дбайливе ставлення до свого здоров’я – запорука безтурботного\щасливого майбутнього

Завдяки натуральному складу Фітолізин® Актив безпечний для використання у період вагітності та може використовуватися у дітей з 3х років життя. Екстракт журавлини та пробіотичні бактерії попереджують розвиток інфекції та ії подальше розповсюдження вище у сечовивідні шляхи.

Активні речовини покращують роботу імунної системи та мають загальнозміцнюючу дію. Подбайте про своє здоров’я при перших ознаках захворювання.

 

Унікальна комбінація 7 рослинних компонентів Фітолізин® Нефрокапсули для попередження загострень запальних захворювань нирок

Комбінація 7 активних компонентів, що міститься у складі Фітолізин® Нефрокапсули, дієво попереджує рецидив після перенесеного гострого запалення нирок та загострення при хронічних запальних процесах в нирках (пієлонефрит) завдяки покращенню їх роботи, антибактеріальної дії, протизапальному, спазмолітичному та сечогінному ефектам.

Фітолізин® Нефрокапсули – не дай запаленню повернутися!

Унікальна комбінація 9 рослинних компонентів Фітолізин® Паста для дієвого ефекту

Комбінація 9 активних компонентів, що міститься у складі Фітолізин® Паста, дієво зменшує симптоми запальних захворювань нирок (пієлонефрит) завдяки антибактеріальної дії, протизапальному, сечогінному ефектам, а також, сприяє покращенню роботи нирок.

Фітолізин® Паста – дієва допомога при запаленні нирок